Вечірній Scrum
Квітень 20, 2016
0

У цій події Ви побачите 8-вечірній тренінг по вже давно популярному, але все так недостатньо зрозумілому фреймворку Scrum.

Деталі також можна побачити на лендінгу
http://asm3.scrummaster.com.ua/

Сам фреймворк вже давно знаходиться у стані пізньої більшості серед етапів впровадження на ринок, тобто це коли самі замовники часто вимагають від компанії працювати за Скрамом. Але я, Андрій Павленко, досить рідко бачу розуміння самої філософії, що лежить в основах цього процесного каркасу. Хоча Скрам легкий у розумінні, але досить важкий у впровадженні. На цьому тренінгу я буду намагатися передати Вам саме практику впровадження Скрам, що неможливо передати за більш короткі тренінги.

Мій тренінг-воркшоп складається із серії восьми трьохгодинних групових занять, що робить можливим проведення його у час після роботи та не відриває Вас від робочого процесу.

Програма кожного тренінгу адаптується безпосередньо під Ваші потреби прямо під час проведення, виявляючи основні недоліки робочих моментів за допомогою самих учасників. Ми навіть будемо визначати дату наступного заняття разом у групі, щоб бути більш гнучкими. Але притримуючись обмежень: цей тренінг я мушу провести за період не довший, ніж місяць від дати початку, при інтенсивності 2-3 заняття в тиждень. Дата старту – 16 травня.

Однією з переваг даного тренігу є те, що максимальний розмір групи учасників складає 10 осіб. Це значно підвищує якість діалогу з тренером для глибшого розуміння матеріалу і передачі досвіду.

Тренінг розрахований на послідовне поетапне занурення у філософію Scrum за допомогою ігрових технік, що спонукають слухацьку аудиторію замислитися над існуючими проблемами у себе на роботі, спробувати знайти рішення для цієї проблеми самим, а згодом продивитися аналогічне рішення такої самої проблеми за допомогою Scrum та пристосувати його до своєї роботи. З початку тренінгу до його завершення Ви пройдете етапи від початківця до Скрам-професіонала і відчуєте за своїми плечима досвід та гарний поштовх для початку змін.

Тренінг використовує техніки, що залучають колектив до дискусій, які прояснюють процесні моменти робочої атмосфери та вносять прозорість у існуючі процеси, допомагаючи знайти рішення і сприяють самоусвідомленню і розширенню індивідуального та колективного управлінського кругозору.

Тренінг призводить до повного розуміння Scrum-інструментарію і робить можливим поетапне розуміння всіх базових елементів, з яких складається Scrum, проливаючи світло на питання: “Для чого це потрібно?” і “Яким чином це можна застосувати у своїй щоденній роботі?”.

Основними задачами тренінгу є запуск процесу самостійної адаптації свого робочого процесу учасниками тренінгу у своїй компанії під умови існуючого бізнесу за допомогою інструментів Scrum, а також розуміння переваг та інструментів сучасного адаптивного менеджменту і вміння використовувати їх на практиці.

Приходьте, буду радий бачити і ділитися досвідом. Андрій Павленко.

Віртість курсу: 8000 грн.
Це 8 вечорів тренінгу.

Деталі: http://asm3.scrummaster.com.ua/

Реєстрація: http://goo.gl/forms/jcWQE8pIAl

Напишіть відгук