Зустрічі
IoT Workshop: Build your own smart home
Січень 12, 2017
0

Чи Ви коли-небудь задумувались про те, що Ви можете керувати різними пристроями у Вашому власному домі, не встаючи з вашого надзвичайно зручного дивану під час перегляду фільму, спортивних змагань чи ін.? Вам набридло повертатись до занадто холодного або розігрітого будинку? Ви хочете берегти навколишнє середовище і контролювати рівень освітлення в будь-якій кімнаті вашого будинку з будь-якого пристрою, в будь-якому місці в світі? Можли маєте інші ідеї, як використовувати IoT технології у Вашій оселі?

Якщо так, то цієї зими Вам дуже пощастило! Ми підготували для Вас щось особливе!

Build your own smart home – майстер-клас по створенню базової системи управління розумним будинком для всіх, хто захоплюється IoT.

Чому цей воркшоп є настільки особливим?
Тому, що Ви дізнаєтеся на практиці:
* базові настройки AWS IoT, як використовувати її та схожі хмарні технології для контролю та моніторингу системи з одного або декількох незалежних пристроїв
* як підключити RASPBERRY PI 3 MODEL B до AWS IoT;
* як підключити RASPBERRY PI 3 до Arduino та інших датчиків;
* як керувати Arduino і іншіими датчиками через AWS IoT;
* як запрограмувати Arduino сумісний мікроконтролер для прийому сигналів з віддаленого сервера;
* як побудувати власну систему Dashboard так, щоб мати підключену до AWS IoT її мобільну та настільну версії та керувати будь-якими пристроями з вашого мобільного телефону / планшета / настільного комп’ютера.
* як налаштувати push-повідомлення, щоб завжди бути в курсі про все, що відбувається у вашому будинку.

І найголовніше – Ви створите свою власну готову до використання систему управління розумним будинком. А ще – Ви будете в змозі модернізувати її та додавати згодом будь-які необхідні функції. Не хвилюйтеся, ми навчимо Вас як це зробити!

Можливо Ви не впевнені, чи ми приділимо Вам достатню увагу під час воркшопу і чи Ви зможете задати всі Ваші каверзні запитання? Так от: для того, щоб розвіяти всі сумніви і максимально покращити процес інструктування, ми запрошуємо тільки 10 учасників.

Що ви отримаєте на цьому майстер-класі?
– Систему управління розумним будинком для Вашого власного житла.

Ціна цих систем, як правило, становить 1000 $ і вище.
Але тільки для Вас вартість системи Smart Home всього 200 $. І на додачу, Ви отримаєте безцінні знання, як створювати та модернізувати її.

Крім того, ми надамо Вам всі необхідні деталі, щоб Ви змогли зробити свою систему управління розумним будинком і вони назавжди залишаться вашими.

Мабуть тепер у Вас з’явилась думка про те, що Ви можете купити всі деталі самостійно, і Ви можете створити систему управління розумним будинком без нашого майстер-класу. Скільки годин у Вас це займе? У нас є відповідь на це запитання. Близько 2000 годин потрібно, щоб дізнатися всю необхідну інформацію. Саме скільки часу витратили 5 наших експертів для підготовки цього воркшопу, щоб тепер Ви змогли дізнатись всього за один день про все необхідне для створення такої системи. Помножте Вашу погодинну ставку на 2000 годин і додайте ціну всіх деталей (датчиків, контролерів і т.д.). Якою буде ціна? Ми впевнені, що набагато вищою, ніж 200 $.

В цю ціну також включено харчування та напої. Так що не хвилюйтеся, ви не будете голодні чи спраглі під час створення вашої власної системи Smart Home.

За день до початку майстер-класу Вам необхідно буде створити обліковий запис на https://aws.amazon.com/

Поспішайте! Тільки 10 квитків. Впіймайте Ваш!
Чого Ви чекаєте?

Ми мабуть вже продали всі 10 ексклюзивних квитків поки Ви це читаєте!

Короткий підсумок:
* Build your own smart home workshop
* ElifTech, вул. Героїв УПА 73, корпус 10, м. Львів
* Субота, 21 січня 2017, 10.00 -18.00
* Результат: Ваша особиста система управління розумним будинком зроблена власноруч
* Харчування та напої включені у вартість
* Тільки 10 ексклюзивних квитків за $ 200

Ми проводимо цей воркшоп тільки для 10 гостей. Не пропустіть свій шанс!!

http://iot.eliftech.com/

 

Більше інформації за посиланням.

Напишіть відгук