Introduction to VR AR for developers
Листопад 22, 2016
0

Попередня реєстрація обов’язкова: http://bit.ly/2gqNP0O

За останні пару років віртуальна реальність поступово переходить з науково-популярної літератури та фільмів у повсякденне життя. Звісно ще рано говорити, що вже завтра наші робочі місця виглядатимуть як інтерфейси з Джоні-мнемоніка. Але це може трапитись раніше ніж ми того очікуємо. Тож запрошуємо на наш другий івент присвячений VR AR та іншим інтерактивним медіа, що відбудеться 25 листопада у
NAU HUB.

Кому буде цікаво: розробникам, інженерам, дизайнерам, арт-митцям та підприємцям.

Адженда:
Тема: “VR для всіх: що потрібно, щоб почати розробляти VR додатки”
Спікери:  Kyryl Telizhenko та Dmitry Likhachev

Тема: “Як віртуальна реальність змінить наше життя на роботі”. Дана лекція це огляд того як технології віртуальної, доповненої та змішаної реальності використовуються вже сьогодні у різних галузях від відео-ігор до медицини, освіти та військової справи.
Спікер:  Mykhailo V Bevz, засновник компанії AppFellas.com та один з засновників лабораторії Sensorama.

Тема: уточнюється
Спікер: Egor Shevchenko, CPO, Gaminova.

Також презентуємо експериментальну лабораторію Sensorama з VR AR MR та інших інтерактивних медіа, на базі якої плануються заходи щодо розвитку технологій віртуальної, доповненої та змішаної реальності в Україні. Розкажемо як отримати Sensorama Visa, що надасть доступ до технічно оснащеного R&D центру, менторської підтримки, навчальних програм, та створить можливості учасникам отримувати комерційні замовлення й залучати інвестиції та багато інших преференцій.

Буде працювати демо-зона з HTC Vive, Gear VR, RGB+D камерою, 360 камерою, персональним сабфуфером Subpac, VR мікрофоном, де кожен учасник зможе протестувати можливості девайсів та додатків.

Попередня реєстрація обов’язкова*
http://bit.ly/2gqNP0O

Напишіть відгук