Grants
Українсько-німецький конкурс проектів фундаментальних досліджень
November 13, 2015
0

Німецьким дослідницьким товариством (DFG) та Державним фондом фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошується неперервний конкурс спільних проектів фундаментальних досліджень з наступних напрямів знань:

– математика, механіка, інформатика;
– фізика та астрономія;
– хімія;
– біологія і медична наука;
– науки про Землю та проблеми навколишнього середовища;
– науки про людину і суспільство;
– наукові основи перспективних технологій.

Запити на конкурс приймаються впродовж року без обмеження термінів їх подання. Український та німецький керівники спільного проекту до подачі запиту узгоджують тематику досліджень, назву проекту, розподіл наукових завдань, що виконуватимуться кожною стороною, а також план-графік робіт.

Організацією, що буде фінансуватися, може виступати лише та організація, де буде виконуватися проект, або організація як місце основної роботи керівника.

Після узгодження німецький керівник проекту направляє свій запит до DFG. Про підсумки розгляду свого запиту німецький керівник проекту повідомляє керівника проекту з української сторони. У випадку позитивного рішення DFG український керівник проекту направляє свій запит до ДФФД.

Тривалість спільного проекту – 1 або 2 роки і повинна співпадати з тривалістю, що вказана у запиті німецького керівника проекту.

З усіма запитаннями по конкурсу можна звернутися до куратора – Величко Ірини Георгіївни за телефоном: (044) 246 39 27.
Тривалість: 1-2 роки

Leave a Reply